X-MEN 3: POSLEDNÍ VZDOR - 4K Ultra HD + Blu-ray

X-Men: The Last Stand

4K ULTRA HDSklademSleva -11%
Formát: 4K ULTRA HD
Země původu: Kanada/USA/UK
Výrobce/Studio: 20th Century Fox
Rok výroby: 2006
V prodeji od:17.10.2018
Délka: 104 minut
Formát obrazu: 2.40:1
Poměr stran obrazu: 16:9
Rozlišení: 2160p
Video kodek: HEVC / H.265
Počet disků: 2
Katalogové číslo: B01607
Žánr/kategorie: Akční, Dobrodružné, Sci-Fi, Thrillery
Zvuk: Dolby Digital 5.1
Česky, španělsky, polsky
DTS HD 6.1
Anglicky
DTS 5.1
Francouzsky, německy, italsky
Titulky: České, anglické (pro neslyšící), španělské, francouzské, dánské, holandské, finské, německé, italské, norské, švédské, čínské, polské
Cena: 799,- Kč s DPH
Ušetříte: 100,- Kč (sleva 11%)
Koupit

X-MEN: POSLEDNÍ VZDOR, který je závěrečnou kapitolou této filmové trilogie, ohrožuje vývoj světových dějin "lék", jenž dokáže proměnit mutanty v obyčejné lidské bytosti. Mutanti mají poprvé možnost zvolit si svou budoucnost: buď si mohou zachovat svou výjimečnost, která je však příčinou jejich izolace a odcizení od ostatních, nebo se svých schopností vzdát a stát se normálními lidmi. Protichůdné názory vůdců mutantů Charlese Xaviera, který hlásá toleranci, a Magneta, podle nějž přežívají jen ti nejsilnější, jsou podrobeny poslední zkoušce - rozpoutají válku, která má všechny války definitivně ukončit.

Film se v rámci velkolepého, akcí nabitého příběhu věnuje tématům, která jsou v současné době velmi aktuální: Je přizpůsobení se tou správnou metodou, jak čelit předsudkům? Je zbabělé vzdát se své osobitosti, aby člověk zapadnul mezi ostatní a vyhnul se tak potenciálním nepříjemným důsledkům? Světí účel prostředek? Je velká moc požehnáním nebo prokletím?