TOMB RAIDER - 2D / 3D (2 BD)

Tomb Raider

3D BLU-RAYSkladem u dodavateleSleva -10%
Formát: 3D BLU-RAY
Země původu: UK/USA
Výrobce/Studio: Warner Bros. Pictures
Rok výroby: 2018
V prodeji od:04.07.2018
Délka: 118 minut
Formát obrazu: 2.39:1
Poměr stran obrazu: 16:9
Rozlišení: 1920x1080p
Video kodek: MPEG-4 AVC
Počet disků: 2
Katalogové číslo: B51336
Zvuk: Dolby Digital 5.1
Česky, anglicky, francouzsky (Kanada), italsky, mandarínsky, maďarsky, polsky, portugalsky (Brazílie), rusky, španělsky (Latinská Amerika)
DTS HD 5.1
Anglicky
Titulky: České, anglické pro neslyšící, arabské, bulharské, čínské zjednodušené, estonské, francouzské (Paříž), hebrejské, chorvatské, islandské, italské pro neslyšící, litevské, lotyšské, maďarské, polské, portugalské (Brazílie), portugalské (Evropa), rumunské, ruské, řecké, slovinské, španělské (Latinská Amerika)
Cena: 539,- Kč s DPH
Ušetříte: 60,- Kč (sleva 10%)
Koupit

Laře Croft (Alicia Vikander) je 21 let a právě zdědila obrovské obchodní impérium. Její otec, bohatý šlechtic a známý dobrodruh, Lord Richard Croft (Dominic West), zmizel beze stopy před sedmi lety, když byla ještě dítě. Od té doby se marně snaží najít nějaký smysl svého života. Když si přečte záhadný vzkaz, který jí otec zanechal, rozhodne se opustit Londýn a vyrazit do neznáma, aby přišla na to, co se jejímu otci doopravdy stalo. Vydá se po jeho stopách hledat legendární hrobku na mýtickém ostrově někde poblíž japonského pobřeží. Tato mise ale nebude jednoduchá – už jen dostat se na záhadný ostrov stojí Laru velké úsilí. Loď, která ji měla dopravit na pevninu ztroskotá v silné bouři a Lara se ocitá sama uprostřed neznáma, vybavená jen ostrým nožem, pevnou vírou a vlastní tvrdohlavostí. Pokud se jí podaří překonat své vlastní limity a přežít toto nebezpečné dobrodružství, stane se z ní skutečný Tomb Raider.