SUPERMAN: FILM - 4K Ultra HD + Blu-ray

Superman: The Movie

4K ULTRA HDSklademSleva -10%
Formát: 4K ULTRA HD
Země původu: UK/USA
Výrobce/Studio: Warner Bros.
Rok výroby: 1978
V prodeji od:07.11.2018
Délka: 146 minut
Formát obrazu: 2.40:1
Poměr stran obrazu: 16:9
Rozlišení: 2160p
Video kodek: HEVC / H.265
Počet disků: 2
Katalogové číslo: B51381
Žánr/kategorie: Akční, Dobrodružné, Sci-Fi, Thrillery
Zvuk: Dolby Atmos
Anglicky
Dolby Digital 5.1
Anglicky
Dolby Digital 2.0
Francouzsky (Paříž), italsky, německy, portugalsky (Evropa), španělsky (Kastílie), španělsky (Latinská Amerika)
Titulky: České, anglické pro neslyšící, arabské, čínské, dánské, finské, francouzské (Paříž), holandské, italské pro neslyšící, korejské, německé pro neslyšící, norské, portugalské (Brazílie), španělské (Kastilie), španělské (Latinská Amerika), švédské, thajské
Cena: 719,- Kč s DPH
Ušetříte: 80,- Kč (sleva 10%)
Koupit

Jeden z nejslavnějších komiksových filmů všech dob. Planeta Krypton vybuchla při kosmické katastrofě. Zachránil se pouze jeden obyvatel: syn Jor-Ela(Marlon Brando). Na Zemi, kam otec záchranný modul poslal se jej ujmou manželé Kentovi a pojmenují ho Clark Klent. Po smrti pozemského otce se Clark Kent vydává do Metropolisu, kde získá místo novináře v prestižním plátku Daily Planet. Tam se zakouká do kolegyně Lois Lainové (Margot Kidder). V podzemí Metropolisu však zákeřný a geniální Lex Luthor (Gene Hackman) plánuje pomocí atomových bomb zničit Kalifornii a tím zvednout cenu svých pozemků. Superman se poprvé vydává zachránit svět.

Producenti si byli tak jisti úspěchem, že spolu se Supermanem natáčeli také SUPERMANA 2 a připravovali trojku. Režii svěřili Richardu Donnerovi (do té doby znám jen svým satanským hororem PŘICHÁZÍ SATAN). Do role Supermana se původně uvažovalo o Robertu Redfordovi, nakonec však zvítězil tehdy neznámý Christopher Reeve.