SHERLOCK HOLMES - 4K Ultra HD + Blu-ray

Sherlock Holmes

4K ULTRA HDSklademSleva -11%
Formát: 4K ULTRA HD
Země původu: USA/Německo
Výrobce/Studio: Warner Bros. Pictures
Rok výroby: 2009
V prodeji od:09.09.2020
Délka: 128 minut
Formát obrazu: 1.78:1
Poměr stran obrazu: 16:9
Rozlišení: 2160p
Video kodek: HEVC / H.265
Počet disků: 2
Katalogové číslo: B51570
Zvuk: Dolby Digital 5.1
Česky, anglicky, francouzsky (Kanada), francouzsky (Paříž), maďarsky, německy, polsky, thajsky, španělsky (Latinská Amerika)
DTS HD 5.1
Anglicky
Titulky: České, anglické pro neslyšící, arabské, čínské zjednodušené, čínské, dánské, finské, francouzské (Paříž), holandské, kantonské, korejské, maďarské, německé pro neslyšící, norské, polské, rumunské, španělské (Kastilie), španělské (Latinská Amerika), švédské, thajské
Cena: 799,- Kč s DPH
Ušetříte: 100,- Kč (sleva 11%)
Koupit

Nové dynamické zpracování nejznámějšího díla Sira Arthura Conana Doyla "Sherlock Holmes" přináší Holmesovi a jeho věrnému partnerovi Watsonovi poslední výzvu. Ukáže se, že Holmesovi bojové schopnosti jsou stejně tak smrtící jako jeho pověstný intelekt. Obojího bude zapotřebí při odhalování smrtelného spiknutí, které by mohlo zničit celou zemi.

Akční a dobrodužný film “Sherlock Holmes” natočil známý režisér Guy Ritchie pro společnost Warner Bros. Pictures a Village Roadshow Pictures. Robert Downey Jr. ztvárnil legendárního detektiva a Jude Law září v roli Holmesova věrného kolegy Watsona, doktora a válečného veterána, který je impozantím spojencem Sherlocka Holmese. Rachel McAdams uvidíme v roli Irene Adler, jediné ženy, která získala převahu nad Holmesem a která s detektivem udržuje bouřlivý vztah. Mark Strong ztvárnil roli Holmesova nového tajemného protivníka, Blackwooda a Kelly Reilly hraje Mary, po níž touží Watson.