ROCKETMAN - 4K Ultra HD + Blu-ray

Rocketman

4K ULTRA HDSleva -11%
Formát: 4K ULTRA HD
Země původu: UK/USA/Kanada
Výrobce/Studio: Paramount Pictures
Rok výroby: 2019
V prodeji od:16.10.2019
Délka: 121 minut
Formát obrazu: 2.39:1
Poměr stran obrazu: 16:9
Rozlišení: 2160p
Video kodek: HEVC / H.265
Počet disků: 2
Katalogové číslo: B51517
Žánr/kategorie: Dramatické, Hudební
Zvuk: Dolby Digital 5.1
Česky, anglicky, francouzsky (Kanada), francouzsky (Paříž), italsky, japonsky, maďarsky, polsky, rusky, thajsky, turecky, španělsky (Kastílie), španělsky (Latinská Amerika)
Dolby Atmos
Anglicky, německy
Titulky: České, anglické, anglické pro neslyšící, arabské, dánské, finské, francouzské (Kanada), francouzské (Paříž), hindské, islandské, italské, japonské, kantonské, kastilské, maďarské, malajsijské, mandarínské (Tchaj-wan), německé, nizozemské, norské, polské, portugalské (Evropa), ruské, řecké, slovenské, španělské (Kastilie), španělské (Latinská Amerika), švédské, thajské, turecké
Cena: 799,- Kč s DPH
Ušetříte: 100,- Kč (sleva 11%)
Vyprodáno

Než se stal Eltonem Johnem, jmenoval se Reginald a byl to malý brýlatý oplácaný kluk, který si příliš nerozuměl s rodiči, zato s klavírem mu to šlo náramně. Zpočátku jen dělal křoví úspěšnějším muzikantům, jenže pak potkal svou nejspřízněnější duši, textaře Bernieho Taupina. Od tohoto setkání vedla strmá cesta na absolutní vrchol, možná až příliš rychlá na to, aby se dala zvládnout bez chlastu a drog. Ty pomáhaly zejména ve chvílích, kdy se Elton cítil sám, opuštěný a nemilovaný, což se mu stávalo prakticky pořád. Jenže když jste duší rocker i showman, tak se z každého srabu prostě vyzpíváte.