READY PLAYER ONE: HRA ZAČÍNÁ - 4K Ultra HD + Blu-ray

Ready Player One

4K ULTRA HDSklademSleva -11%
Formát: 4K ULTRA HD
Země původu: USA
Výrobce/Studio: Warner Bros.
Rok výroby: 2018
V prodeji od:18.07.2018
Délka: 138 minut
Formát obrazu: 2.40:1
Poměr stran obrazu: 16:9
Rozlišení: 2160p
Video kodek: HEVC / H.265
Počet disků: 2
Katalogové číslo: B51348
Žánr/kategorie: Akční, Dobrodružné, Sci-Fi
Zvuk: Dolby Digital 5.1
Česky, anglicky, francouzsky (Kanada), maďarsky, polsky, polský komentář, portugalsky (Brazílie), rusky, thajsky, turecky, španělsky (Latinská Amerika)
Dolby Atmos
Anglicky
DTS HD 5.1
Anglicky, italsky
Titulky: České, anglické pro neslyšící, arabské, čínské, dánské, finské, francouzské (Paříž), italské pro neslyšící, kantonské, korejské, maďarské, norské, polské, portugalské (Brazílie), rumunské, ruské, španělské (Latinská Amerika), švédské, thajské, turecké
Cena: 799,- Kč s DPH
Ušetříte: 100,- Kč (sleva 11%)
Koupit

Děj filmu legendárního režiséra Stevena Spielberga je zasazen do roku 2045, kdy se svět ocitá na pokraji chaosu a kolapsu. Lidé však nalezli spásu v OASIS, rozsáhlém světě virtuální reality, který vytvořil geniální a excentrický James Halliday (Mark Rylance). Když Halliday zemře, odkáže své nesmírné bohatství prvnímu člověku, který najde Velikonoční vajíčko ukryté někde v OASIS. Odstartuje tak zběsilý závod, který pohltí celý svět. Když se k závodu o nalezení Velikonočního vajíčka rozhodne přidat nenápadný mladý hrdina Wade Watts (Tye Sheridan), je vržen do šílené, realitě na hony vzdálené honby za pokladem ve fantaskním světě mystérií, nečekaných objevů a nebezpečí.