READY PLAYER ONE: HRA ZAČÍNÁ - 2D / 3D (2 BD)

Ready Player One

3D BLU-RAYSleva -10%
Formát: 3D BLU-RAY
Země původu: USA
Výrobce/Studio: Warner Bros.
Rok výroby: 2018
V prodeji od:18.07.2018
Délka: 138 minut
Formát obrazu: 2.40:1
Poměr stran obrazu: 16:9
Rozlišení: 1920x1080p
Video kodek: MPEG-4 MVC
Počet disků: 2
Katalogové číslo: B51346
Žánr/kategorie: Akční, Dobrodružné, Sci-Fi
Zvuk: Dolby Digital 5.1
Česky, anglicky, francouzsky (Kanada). maďarsky, polsky, polský komentář, portugalsky (Brazílie), rusky, turecky, španělsky (Latinská Amerika)
DTS HD 5.1
Anglicky, německy
Titulky: České, anglické pro neslyšící, arabské, bulharské, estonské, francouzské (Paříž), hebrejské, chorvatské, islandské, litevské, lotyšské, maďarské, německé pro neslyšící, polské, portugalské (Brazílie), portugalské (Evropa), rumunské, ruské, řecké, slovinské, španělské (Latinská Amerika), turecké
Cena: 539,- Kč s DPH
Ušetříte: 60,- Kč (sleva 10%)
Vyprodáno

Děj filmu legendárního režiséra Stevena Spielberga je zasazen do roku 2045, kdy se svět ocitá na pokraji chaosu a kolapsu. Lidé však nalezli spásu v OASIS, rozsáhlém světě virtuální reality, který vytvořil geniální a excentrický James Halliday (Mark Rylance). Když Halliday zemře, odkáže své nesmírné bohatství prvnímu člověku, který najde Velikonoční vajíčko ukryté někde v OASIS. Odstartuje tak zběsilý závod, který pohltí celý svět. Když se k závodu o nalezení Velikonočního vajíčka rozhodne přidat nenápadný mladý hrdina Wade Watts (Tye Sheridan), je vržen do šílené, realitě na hony vzdálené honby za pokladem ve fantaskním světě mystérií, nečekaných objevů a nebezpečí.