PŘÍŠERKY S.R.O. - Edice Disney Pixar New Line

Monsters Inc.

DVDSklademSleva -10%
Formát: DVD
Země původu: USA
Výrobce/Studio: Walt Disney Pictures
Rok výroby: 2001
V prodeji od:02.10.2019
Délka: 88 minut
Formát obrazu: 1.85:1
Poměr stran obrazu: 16:9
Počet disků: 1
Katalogové číslo: 55931
Žánr/kategorie: Animované, Dětské, Rodinné
Zvuk: Dolby Digital 5.1
Česky, anglicky, polsky, maďarsky
Dolby Surround 2.0
Slovensky
Titulky: České, slovenské, anglické, polské, maďarské
Cena: 179,- Kč s DPH
Ušetříte: 20,- Kč (sleva 10%)
Koupit

Nový film od tvůrců Toy Story: Příběh hraček je napěchován humorem i dobrodružstvím. Od svého uvedení v kinech si tento hit získat srdce kritiků a milionů malých i velkých fanoušků po celém světě. S filmem Příšerky s.r.o. pootevřete dveře do světa podivných figurek a rošťáků, kteří rozesmějí každého přímo ďábelským smíchem.

James P. Sullivan a Mike Wazowski pracují v továrně Příšerky s.r.o., největší společnosti v Monstropolis, která přeměňuje křik na elektrickou energii. Všichni tam věří, že děti ze světa lidí jsou nebezpečné a žádná příšerka se jich nesmí dotknout. Proto všechna ta monstra dokonale vyděsí, když se do jejich světa nedopatřením dostane malá holčička Boo. Sulley a Mike dělají vše proto, aby ji bezpečně vrátili do jejího dětského pokoje, odkud se ztratila. Čekají je ale přímo příšerné překážky, než se jim to povede.

Nikdo nikdy ještě neviděl film, ve kterém by se objevilo tolik podivuhodných postaviček a příšerek. Spolu s dokonalými dialogy a neuvěřitelným humorem pro děti i dospělé se tato komedie okamžitě od svého vzniku zařadila mezi největší světové hity! Nenechte si ji ujít ani vy a poznejte, jak mocný může být smích - zvláště dětský.