ONE DIRECTION: THIS IS US / 3D BLU-RAY

One Direction: This Is Us

3D BLU-RAYSklademSleva -10%
Formát: 3D BLU-RAY
Země původu: USA
Výrobce/Studio: 20th Century Fox
Rok výroby: 2013
V prodeji od:18.12.2013
Délka: 89 minut
Formát obrazu: 1.85:1
Poměr stran obrazu: 16:9
Rozlišení: 1920x1080p
Video kodek: MPEG-4 MVC
Počet disků: 1
Katalogové číslo: B00889
Žánr/kategorie: Dokumentární, Hudební
Zvuk: DTS HD 5.1
Anglicky
Titulky: České, slovenské, anglické, bulharské, chorvatské, estonské, řecké, hebrejské, hindské, maďarské, islandské, polské, portugalské, rumunské, srbské, slovinské, turecké, ruské, dánské, finské, italské, litevské, norské, španělské, švédské, arabské
Cena: 269,- Kč s DPH
Ušetříte: 30,- Kč (sleva 10%)
Koupit

PŮVODNÍ VERZE UVEDENÁ V KINECH + PRODLOUŽENÁ FANOUŠKOVSKÁ VERZE, KTERÁ OBSAHUJE 20 MINUT NOVÝCH ZÁBĚRŮ, ČTYŘI DOPLNĚNÉ PÍSNĚ A DALŠÍ!

ONE DIRECTION: THIS IS US nabízí působivý a detailní pohled na turné celosvětové hudební senzace poslední doby. Podnětný film, který je nabitý strhujícími záběry z koncertních pódií, vypráví podivuhodný příběh Nialla, Zayna, Liama, Harryho a Louise, jejichž raketový vzestup začal v jejich obyčejném rodném městě, pokračoval účastí v soutěži X-Factor a vyvrcholil koncertem ve slavné londýnské O2 aréně. Poslechněte si přímo od členů skupiny a sledujte jejich očima, co opravdu znamená být One Direction. Režie filmu se ujal Morgan Spurlock (SUPER SIZE ME), který společně se Simonem Cowellem, Adamem Milanem a Benem Winstonem snímek také produkoval.