NEUVĚŘITELNÝ HULK - 4K Ultra HD + Blu-ray

The Incredible Hulk / Hulk 2

4K ULTRA HDSleva -11%
Formát: 4K ULTRA HD
Země původu: USA
Výrobce/Studio: Universal Studios
Rok výroby: 2008
V prodeji od:04.04.2018
Délka: 125 minut
Formát obrazu: 2.35:1
Poměr stran obrazu: 16:9
Rozlišení: 2160p
Video kodek: HEVC / H.265
Počet disků: 2
Katalogové číslo: B01523
Žánr/kategorie: Akční, Sci-Fi, Thrillery
Zvuk: DTS HD 5.1
Česky, italsky, polsky, rusky
DTS:X
Anglicky
Titulky: České, anglické (pro neslyšící), čínské, dánské, holandské, finské, řecké, italské, korejské, norské, portugalské, ruské, švédské, turecké
Cena: 799,- Kč s DPH
Ušetříte: 100,- Kč (sleva 11%)
Vyprodáno

Když se naštve, nebudete ho mít rádi. V občanském životě je Bruce Banner sympatický vědec s křehkou duší, ve stavu zuřivosti šílené monstrum, které bezmyšlenkovitě ničí vše kolem sebe. Komiksový svět ho zná pod přezdívkou Hulk. Po pěti letech se vrací na filmové plátno a fakt, že půjde o mimořádný zážitek, potvrzuje jeho přívlastek NEUVĚŘITELNÝ.

Zničit ďábla v sobě samém je hlavní vědecký cíl Bruce Bannera (Edward Norton), jehož impozantní proměny nálad způsobilo mimořádně silné ozáření. Bruce se ve svých mimořádných schopnostech nevyžívá, naopak jimi trpí, protože přežívá mimo civilizaci, dobrovolně izolovaný od své životní lásky Betty Rossové (Liv Tyler) a jejího otce, armádního generála Thaddeuse Rosse (William Hurt), který by rád využil Bruceovy schopnosti ve prospěch amerických ozbrojených sil. Zatímco Bruce se snaží co nejvíc zůstat v klidu, na obzoru se objeví nepřítel s podobnými schopnostmi, který naopak nevynechá jedinou příležitost k tomu, aby se z chlapa z masa a kostí (Tim Roth) přeměnil v destruktivní kreaturu zvanou Abomination. Proti jejímu řádění nepomáhají žádné konvenční zbraně, a tak musí Bruce čelit zásadní výzvě – dobrovolně se zříct vlastního slušného já, vzteky zezelenat a rozdat si s Abomination jako chlap s chlapem, respektive jako monstrum s monstrem.