LVÍ KRÁL 2: SIMBŮV PŘÍBĚH - S.E. / BLU-RAY

Lion King 2: Simba's Pride

BLU-RAYSklademNaš tipSleva -10%
Formát: BLU-RAY
Země původu: USA
Výrobce/Studio: Walt Disney Pictures
Rok výroby: 1998
V prodeji od:05.10.2011
Délka: 81 minut
Formát obrazu: 1.78:1
Poměr stran obrazu: 16:9
Rozlišení: 1920x1080p
Video kodek: MPEG-4 MVC
Počet disků: 1
Katalogové číslo: B51586
Žánr/kategorie: Animované, Dětské, Rodinné
Zvuk: Dolby Digital 5.1
Česky
DTS HD 5.1
Anglicky
Titulky: České, slovenské, anglické
Cena: 179,- Kč s DPH
Ušetříte: 20,- Kč (sleva 10%)
Koupit

Kiara, Simbova tvrdohlavá a srdnatá dcera, hledá dobrodružství tam, kam její otec nedohlédne, takže i vy budete mít možnost poznat sílu "Upendi" - lásky. Timon a Pumba ji sice chrání, seč jim stačí síly, ale když Kiara potká Kovua, samečka, který má pomstít Scara, naberou věci rychlý spád. Kiara a Kovu hledají vlastní místo ve velkém kruhu života a pomalu si uvědomují, že jejich úkolem možná bude obě znepřátelené smečky přimět k tomu, aby spolu žily v míru.

Postavám filmu Lví král 2: Simbova pýcha je film plný skvělých písní a báječné animace. Příběh Kiary a Kovua bude dlouho dojímat diváky různých věkových kategorií, protože do kruhu života vstupuje nová generace - nyní navíc i ve vysokém ropzlišení obrazu a zvuku na Blu-ray™!

V českém znění: Michal Dlouhý, Martina Holomčíková, Barbara Kodetová, Jan Škvor, Saša Rašilov, Valérie Zawadská, Jan Dolanský, Petra Hanžlíková, Tomáš Trapl, Jiří Hromada, Bohuslav Kalva, barbora Zaoralová, Martina Hudečková, Miroslav Moravec, Stanislav Fišer, Pavel Soukup, Helena Brabcová, Alice Dvořáková, Marcela Nohýnková, Regina Řandová, Milan Slepička, Jiří Valšuba