LEGO: PŘÍBĚH 2 - 2D / 3D (2 BD)

The Lego Movie 2: The Second Part

3D BLU-RAYSklademSleva -10%
Formát: 3D BLU-RAY
Země původu: Austrálie/USA/Dánsko/Norsko
Výrobce/Studio: Warner Bros, Inc.
Rok výroby: 2019
V prodeji od:29.05.2019
Délka: 107 minut
Formát obrazu: 2.40:1
Poměr stran obrazu: 16:9
Rozlišení: 1920x1080p
Video kodek: MPEG-4 MVC
Počet disků: 2
Katalogové číslo: B51453
Zvuk: Dolby Digital 5.1
Česky, anglicky, francouzsky (Kanada), katalánsky, portugalsky (Brazílie), slovensky, španělsky (Baskicko), španělsky (Kastílie), španělsky (Latinská Amerika)
DTS HD 5.1
Anglicky
Titulky: České, anglické pro neslyšící, francouzské (Kanada), francouzské (Paříž), portugalské (Evropa), slovenské, španělské (Kastilie), španělské (Latinská Amerika)
Cena: 449,- Kč s DPH
Ušetříte: 50,- Kč (sleva 10%)
Koupit

V pokračování úspěšného animovaného filmu LEGO® příběh, se opět setkáme s hrdiny z Bricksburgu, kteří se ve zcela novém akčním dobrodružství pouštějí do boje za záchranu svého milovaného města. Uplynulo již pět let od chvíle, kdy všechno bylo boží a obyvatelé města musí čelit nové obrovské hrozbě: nájezdníkům LEGO DUPLO® z vesmíru, kteří ničí vše rychleji, než obyvatelé města stíhají obnovovat. Boj za vítězství a obnovení harmonie ve světě LEGO zavede Emmeta, Hustěnku, Batmana a jejich přátele do vzdálených neprobádaných světů, včetně podivné galaxie, ve které je všechno jako v muzikálu. Na jejich tažení projde zkouškou nejen jejich odvaha a kreativita ale i mistrovské stavitelské dovednosti. Zároveň se ukáže, jak výjimeční hrdinové to ve skutečnosti jsou.