HON NA PONORKU - 4K Ultra HD + Blu-ray

The Hunt For Red October

4K ULTRA HDNaš tipSleva -10%
Formát: 4K ULTRA HD
Země původu: USA
Výrobce/Studio: Paramount Pictures
Rok výroby: 1989
V prodeji od:19.09.2018
Délka: 135 minut
Formát obrazu: 2.35:1
Poměr stran obrazu: 16:9
Rozlišení: 2160p
Video kodek: HEVC / H.265
Počet disků: 2
Katalogové číslo: B51365
Žánr/kategorie: Akční, Dobrodružné, Thrillery
Zvuk: Dolby True HD 5.1
Anglicky
Dolby Digital 5.1
Anglicky, francouzsky (Paříž), italsky, německy, španělsky (Kastílie), španělsky (Latinská Amerika)
Dolby Digital 2.0
Japonsky, portugalsky (Brazílie)
Titulky: České, anglické, anglický komentář, anglické pro neslyšící, arabské, dánské, finské, francouzské (Paříž), holandské, islandské, italské, italský komentář, japonské, japonský komentář, kantonské, korejské, korejský komentář, mandarínské (Tchaj-wan), německé, norské, portugalské (Brazílie), portugalské (Brazílie) komentář, portugalské (Evropa), slovenské, španělské (Kastilie), španělské (Latinská Amerika), španělský komentář, švédské, thajské
Cena: 719,- Kč s DPH
Ušetříte: 80,- Kč (sleva 10%)
Vyprodáno

Film s Seanem Connerym a Alecem Baldwinem v hlavních rolích natočil na motivy bestselleru Toma Clancyho režisér John McTiernan (Smrtonosná past). Hon na ponorku vře vzrušením a napětím mužů, kteří mají ve svých rukách soudný den, stoupá.

Nová, technologicky dokonalá sovětská jaderná ponorka míří pod velením kapitána Marka Ramia (Connery) k pobřeží Spojených států. Americká vláda má za to, že Ramius plánuje útok. Analytik CIA (Baldwin) její názor nesdílí: je přesvědčen, že se kapitán chystá přejít na americkou stranu. Jenže má jen dvě hodiny na to, aby ho našel a dokázal to- po ponorce totiž jde veškeré ruské námořnictvo i letectvo. Hon začíná!